polná

  • GALANTERIE

  • POTŘEBY PRO VÝTVARNÍKY

  • KORÁLKY

  • DEKORAČNÍ PŘEDMĚTY

Sezimovo náměstí 61 Polná 588 13

Náš krámek „U bílé kočky“ nabízí zboží z oblasti galanterní, výtvarné a dárkové.

 A konkrétně?

V galanterii nabízíme především velice slušnou nabídku vln a přízí – momentálně cca 155 druhů!

Samozřejmě vše, co s tímto souvisí, ať už jde o pletací jehlice a háčky vše velikostí (0-č.20). Najdete u nás pomůcky k šití, jako jsou sady jehel, navlékače, páradla, látací příze, nůžky, krejč.metry, kusovou kanavu i metráž, vliselin všech druhů, bavlnky k vyšívání zn. Mouline, vyšívací předlohy, perlovky, Sněhurky, Kordonetky, všechny barvy nití zn. UNIPOL, plavkové zapínání, kostice, zdrhovadla(zipy) různých barev a velikostí, jezdce k zipům, oděvní spony, špendlíky, suché zipy, knoflíky obyčejné i zajímavé tvary.

Na pultě též objevíte řadu textilních stuh, šle dětské i pánské, kapesníky, krejčovské křídy, fantomové a transferové tužky k přenosu obrázků, kazety na šití, dřevěné uši ke kabelkám, velkou nabídku nášivek a spoustu dalších galanterních doplňků.

Výtvarnictví zahrnuje barvy akrylové, vodové, temperové, prstové, textilní, batikovací, olejové, kvašové…aj., kontury a fixy na sklo, textil,hmoty FIMA všech druhů a barev, barevné čtvrtky a papíry, mechové pryže+ dekorativní tvary z tohoto materiálu, flitry, nažehlovací korálky, peříčka, výseky z překližky, chlupaté drátky, dekorační plsti, lepidla (na papír, textil, ubrousky, modelářské), razítka, ozdobné nůžky a děrovačky, polystyrenové tvary ke zdobení, rouno i pomůcky k plstění, quillingu, scrapbooku, samolepicí dekorace na zeď.

Korálkářky najdou řadu korálků různých druhů i barev, řadu bižuterních komponentů.

Jako dárek můžete od nás věnovat dekorační polštářky, porcelánové hrníčky např. z Anglie, vonné svíčky a vosky, netradiční francouzská mýdla, melaninové tácky z Anglie, příbory, kvalitní českou bižuterii přímo z Jablonce, mimo jiné i bižuterii Swarovski a další bižuterní kousky od různých výrobců a další dárkové předměty, s jejichž výběrem Vám rádi poradíme.

Děti a školáci zde objeví řadu bločků, pastelek, fixů, školních penálů, modelovacích hmot( i samotvrdnoucích), ořezávátek,omalovánek, samolepek dále dětské kufříčky, kvalitní školní aktovky a různé druhy hraček a tvořivých sad.

Pro ty nejmenší zde dospělci najdou pár milých drobností.

 

K nabídce našeho krámku patří i to, že pokud to čas dovolí, tak našim zákazníkům na přání zhotovíme oblíbené háčkované čepičky a jiné dekorace či hračky.

 

Jednotlivé skupiny se u nás v krámku prolínají, ale vězte, že i ve zdánlivém chaosu J se dokonale vyznáme a rádi Vám poradíme.

 

Většina psychologů doporučuje jakouko-li tvořivou činnost, která přináší člověku pocit uspokojení a dobré nálady, takže se těšíme na Vaši návštěvu

 

STROJÍRENSKÁ VÝROBA

http://www.kovak.eu/strojirenska-vyroba

BARVY A LAKY

http://www.kovak.eu/barvy-a-laky

KRÁMEK U BÍLÉ KOČKY

http://www.kovak.eu/potreby-pro-vytvarniky

Sídlo společnosti KÖVAK, spol. s r.o.

Jungmannova 1130
Polná 588 13

Tel.: +420 567 212 301
Fax: +420 567 212 026
Web: www.kovak.eu
IČ: 469 69 187
Zapsaná v obchodním rejstříku soudu v Brně
oddíl C., vložka 7081

www.kovak.eu

Kontaktní osoby:

Miroslav Vařejčka - jednatel firmy
Mobil: +420 777 643 175
Email: varejcka@kovak.eu

Zdeněk Körber - jednatel firmy
Mobil: +420 777 627 413
Email: korber@kovak.eu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.